info@odysea.info
800 444 800 BEZPLATNÁ LINKA NON-STOP

DRUHY POHŘBŮ

Pohřeb s obřadem

Pohřeb se smutečním obřadem - jedná se o smuteční rozloučení za účasti pozůstalých ve Vámi vybrané obřadní síni nebo kostele, a následné zpopelnění v krematoriu nebo uložení do hrobu. Záleží na vašem rozhodnutí, jakou obřadní síň si vyberete. Naše pohřební služba zajistí celý průběh posledního rozloučení včetně řečníka, rakve, hudby, kytic a věnců.

Pohřeb bez obřadu

Pohřeb bez obřadu představuje zpopelnění zesnulého bez smutečního obřadu v obřadní síni s následným vyzvednutím urny.

Před samotným zpopelněním lze na přání objednavatele pohřbu zajistit rozloučení se zesnulým bez smutečního obřadu.

Církevní pohřeb

Církevní pohřeb v kostele či kapli - pokud se rozhodnete pro církevní obřad v kostele nebo v kapli, zajistíme pro vás vše potřebné - zapůjčení katafalku, svícnů a stojanů na věnce, pohřební limuzínu, reprodukovanou nebo živou hudbu, kněze, případně civilního řečníka.

Uložení do hrobu či hrobky

Pomůžeme vám s výběrem místa pro místo posledního odpočinku. Pokud místo již máte, je zapotřebí vzít s sebou k nám na sjednání nájemní smlouvu. Samotné ukládání rakve do hrobů nebo hrobek realizujeme vlastními silami nebo ve spolupráci se hřbitovní správou. Dokážeme zajistit okrasné zdobení hrobu nebo hrobky, apod. Máme široký výběr reprezentativních i standardních rakví určených do hrobů a nebo hrobek (kovové rakve nebo rakve z tvrdých dřev).

Ekonomický pohřeb

Možnost sjednání pohřbu s minimálními náklady ve všech našich pobočkách.

Pro detailnější informace nás prosím kontaktujte na kterékoliv naší pobočce

Image

Pohřební služba ODYSEA s.r.o.
info@odysea.info
TEL.: 800 444 800

Image